Kalle GmbH
Rheingaustraße 190-196
65203 Wiesbaden

Тел   0049 (0) 611 / 962 - 07
Факс 0049 (0) 611 / 962 – 9373
info@kalle.de

→ Контактное лицо для продуктовых областей и регионов

Контакт

Austria / Southeast Europe

Dobrodošli!

Kalle Austria je vaš kontakt za veštačke kobasice u Austriji i jugoistočnoj Evropi. Sa lokalnim predstavnicima na licu mesta i savremenom mrežom servisnih područja, Kalle Austria brine i savetuje svoje kupce direktno i skrojeno - od 1951.

Da bi se zahtevi kupaca sveobuhvatno opslužili iz jednog izvora, uz obloge za kobasice dostupna je i poznata roba.

KALLE AUSTRIA GmbH

Industriestrasse 9 / 3
A-2353 Guntramsdorf
Austria


T  0043 2236 205 151-0
F  0043 2236 205 151-151
office@kalle.at
 

DIREKTOR UPRAVE

Josef Strablegg
T  0043 664 253 12 61
office@kalle.at

 

Postignuća

Kvalitet

  • Visokokvalitetne ovitke u različitim kalibrima, svojstvima, bojama i verzijama
  • Najbolja kvaliteta tiska i plisiranja u Evropi
  • Njemačka kvaliteta dorađena u Austriji

Tehnologija

  • Proizvodnja u Austriji: tiskanje, plisiranje, konfekcioniranje s najmodernijim strojevim
  • Najnovije tehnologije i inovacije

Usluga

  • Savjeti i primjene naše tehnologij
  • Naša snaga su brza i prilagođena rješenja

Kontakti

STRUČNI SAVJETNICI I VANJSKA SLUŽBA PRODAJE

Albanija, Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Makedonija, Crna Gora, Srbija, Slovenija

Josef Strablegg
T  0043 664 253 12 61
office@kalle.at

 

Austrija, južni Tirol,
Slovačka, Švicarska

Andreas Gutschier
T  0043 664 444 38 77
agutschier@kalle.at

Food Technologist,
Application Engineer

Nina Steiner
0043 664 889 854 55
nsteiner@kalle.at

OBRADA NARUDŽBE I UNTRAŠNJA SLUŽBA PRODAJE

Susanna Arapovic
0043 2236 205 151-14
sarapovic@kalle.at

Margareta Casar
0043 2236 205 151-12
mcasar@kalle.at

Christina Janisch
0043 2236 205 151-11
cjanisch@kalle.at

PROIZVODNJA

Ing. Edin Hajduk
0043 2236 205 151-40
ehajduk@kalle.at

FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO

Mag. Karl Osztovis
0043 2236 205 151-22
kosztovics@kalle.at


Managing Director: Josef Strablegg | UID no .: ATU42607700 | FN 158934b, Regional Court Wiener Neustadt | Authority acc. ECG: District Authority Mödling | WK Niederösterreich, Landesgremien: trading agents, shipping, internet and general trade